Operator (Dział mieszalni)

WROCLAW, , POLManufacturingR01056307

Position Description

Miejsce pracy: 3M, ul. Kowalska 143, zakład taśm przemysłowych

Zadania:

  • Realizacja zleceń produkcyjnych z zachowaniem standardów jakościowych oraz ilościowych
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Obsługa i nadzór nad pracą maszyn i urządzeń
  • Kontrola parametrów procesu technologicznego
  • Rozliczanie i raportowanie zleceń produkcyjnych
  • Współpraca z działami Logistyki, Jakości i Utrzymania Ruchu
  • Udział w projektach z obszaru Lean Manufacturing

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych oraz w obsłudze zaawansowanych maszyn, mile widziane doświadczenie w procesie powlekania lub innych zaawansowanych procesach technologicznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość norm ISO 9001
  • Wiedza zakresu Lean Manufacturing
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, możliwość umowy na czas nieokreślony po 3 m-cach)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nagroda wakacyjna w ramach regulaminu wynagrodzeń
  • Liczne benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny (2 warianty), karta multisport, akcje firmy na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia z ZFŚS: m.in. dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne i inne
  • Dofinansowana stołówka, bezpłatna kawa i herbata
  • Bezpłatny transport dla pracowników
  • Możliwość rozwoju w ramach firmy

Zainteresowała Cię nasza oferta?